SERWIS KAWOWY W FIRMIE

zestaw kawowy z nadrukiem
zestaw kawowy z nadrukiem
ceramika reklamowa
  • zestaw kawowy z nadrukiem
    zestaw kawowy z nadrukiem
  • zestaw kawowy z nadrukiem
    zestaw kawowy z nadrukiem

 

Komplety ceramiczne  są wyjątkowym uzupełnieniem wizerunku firmy lub instytucji i podkreślają prestiżowy charakter spotkania. Kontakt z klientami biznesowymi i przeprowadzane z nimi rozmowy przy kawie podanej w wyjątkowej oprawie  będą przyjemniejsze i za pewne bardziej owocne.

Warto mieć na wyposażeniu kubki reklamowe z nadrukiem, filiżanki i zestawy ceramiczne z nadrukiem ponieważ będziemy przygotowanie na różne ewentualności.

Konferencja lub szkolenie na którym podaje się gorące napoje to obecnie standard więc warto pomyśleć aby nasze komplety kawowe miały nadrukowane logo firmowe.

 

Ceramika reklamowa z nadrukiem

Pozytywne wrażenie klienta biznesowego niekiedy przesądza o ważnych decyzjach. Nasz partner biznesowy niejednokrotnie musi poczekać na spotkanie z nami aby ten czas był przyjemny i pozytywnie nastawił naszego klienta ceramika reklamowa i zestawy ceramiczne kawowe lub herbaciane zapewne w tym pomogą. Komplety ceramiczne uzupełnią naszą recepcję lub salę konferencyjną.

Podaj swojemu klientowi aromatyczną kawę w pięknej oprawie jaką są zestawy kawowe a spotkanie będzie miało pozytywny przebieg.

 

W skład serwisu ceramicznego wchodzą:  dzbanki, mlecznik, filiżanki z talerzykami, talerzyki deserowe, cukiernice.  

Proponowany nadruk to kalka ceramiczna lub kalka organiczna rzadziej nadruk bezpośredni.

 

Zestawy ceramiczne z nadrukiem firmowym to prestiż dla firmy !