W drogę zabierz przyjaciół i kubek termiczny

kubki termiczne

Kubki termiczne obecne są prawie w każdym plecaku a część z nich to kubki reklamowe. Często nie zdajemy sobie sprawy że umieszczone logo lub hasło reklamowe wpływa na nasze pozytywne nastawienie do danej marki.

Obdarowane osoby często zabierają kubki z nadrukiem do swoich domów z pracy i pozostawiają jako pamiątkę.

Kubki reklamowe można spotkać na budowach, w biurach, szkołach i praktycznie wszędzie tam gdzie ludzie piją kawę, herbatę, wodę i soki.

Jeśli dobierzemy odpowiedni kubek reklamowy i zaprojektujemy odpowiednio dobraną grafikę  tym chętniej nasi klienci będą sięgać po taki kubek.

 

Jeśli chodzi o kubki termiczne lub kubki na wynos szczególnie polecamy kubek ceramiczny Freedom Classic. Kubek jest ceramiczny i posiada podwójne ścianki aby dłużej cieszyć się gorącą kawą. Kubki o tym wzorze najczęściej wykonane są z tworzywa lub kartonu, my jednak proponujemy ceramikę aby zachować przyjemność picia kawy i zachować bezpieczeństwo podczas jazdy.

Przykrywka zabezpiecza przed wylaniem się kawy a podwójne ścianki zabezpieczają płyn termicznie i chronią nas przed poparzeniem. Możemy spokojnie zamówić kawę w takim kubku na wynos popijając aromatyczną kawę kontynuując podróż autem.

 

Zabierz Kubki reklamowe w podróż

Kubki turystyczne są skuteczną a zarazem praktyczną formą reklamy pośredniej. Odbiorca nie jest atakowany przez agresywną reklamę ale przyjemnie pijąc kawę lub herbatę spogląda na przyrodę i  na logo  umieszczone na kubku.

Delikatny przekaz reklamowy daje pozytywne efekty na długi czas.

Możemy wybrać drogie i krzykliwe banery reklamowe ale efekt może być taki, że odbiorca będzie źle kojarzył naszą markę.

 

Kubki turystyczne z nadrukiem na całej powierzchni

Często nie mamy czasu spokojnie napić się aromatycznej kawy w domu a spędzamy dużo czasu w samochodzie stojąc w porannych korkach.  Z pomocą przychodzi nam kubek termiczny Freedom Lock, napój zabezpieczony jest przykrywką a podwójna ścianka trzyma ciepło niczym termos.

Dużym atutem kubków turystycznych jest możliwość wykonania nadruku praktycznie na całej powierzchni,

dlatego  kubki firmowe są ciekawą propozycją wsparcia marketingowego.

 

Kubki termiczne ceramiczne to praktyczne rozwiązanie w podróży i w domu !